Óvodából iskolába 5. foglalkozás

A farsangi foglalkozás alkalmával a telet búcsúztattuk, a tavaszra készülődtünk.

Téli és tavaszi képeken számláltak a nagycsoportos óvodások.

A farsangi jelmezek gyakran állatokat jelenítenek meg, így a játékos angol nyelvű foglalkozáson állatok neveivel, mozgásával ismerkedhettek meg a gyerekek az interaktív táblán vetített videó segítségével. Miközben vidáman utánozták az állatokat, hangoztatták neveiket, figyelmük és memóriájuk is fejlődött. Bemutatkoztak, köszöntek, számláltak angolul.

A foglalkozást tartotta: Török Gabriella, Mataisz Zsuzsanna, Cseri-Kucsara Petra

A foglalkozás ideje alatt Pataki Ildikó, Csúcsné Király Renáta és Szigeti Varga Imola – jelenleg első osztályban tanító pedagógusok – osztották meg tapasztalataikat a szülőkkel.