ELSŐ OSZTÁLYOSOK BEÍRATÁSA

2024. április 18-19.

(CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK)

2024. 04. 10.

Iskolánk tanulói 2024.03.19-én és 20-án atlétika Diákolimpián vettek részt Ruzsán. A versenyszámok közé tartozott a kislabdahajítás, a rövid-, és középtávfutás, távolugrás és súlylökés. Fiatalabb tanulóink a második korcsoportban a keddi napon mérettették meg magukat. Mindkét csapatunk második helyezést ért el, illetve Rappai Levente (5.B) egyéniben első helyezett lett.

Március 25-én Hódmezővásárhelyen rendezték meg a Diákolimpia mezei futóbajnokság megyei fordulóját. Iskolánk két csapattal (II. kcs.: Kónya Barbara, Finta Noémi, Miklós Petra, Benkő Boglárka, Míg Izabella és III. kcs.: Asbóth Lilla Ágnes, Kiri Mira, Klépity Johanna, Csóti-Gyapjas Laura, Deli Alíz), és egy egyéni indulóval (Benák Hanna) vett részt a versenyen. A tavaszias, de szeles időben a II. kcs. futóinak 1,5 km-t, a következő korosztálynak 2 km-t és Hannának már 2,5 km-t kellet teljesíteni.

A farsangi foglalkozás alkalmával a telet búcsúztattuk, a tavaszra készülődtünk.

Téli és tavaszi képeken számláltak a nagycsoportos óvodások.