Tanulóink eredményei

ANGOL VERSENY

Január 30-án iskolánk két tanulója vett részt a már hagyománnyá vált Tisza-parti Angol Városi Versenyen Szegeden, amin Klimaj Kornélia, 7.b-s tanuló I. helyezést ért el! Felkészítő tanár: Cseri-Kucsara Petra

Gratulálunk!

Labdarúgás Diákolimpia

Labdarúgás Diákolimpián vettek részt iskolánk tanulói. Két korosztály, II. illetve IV. korcsoport mérte össze magát környékbeli iskolák tanulóival. Mindkét csapatunk Ruzsára utazott el, azonban külön napon. A negyedik korcsoportos fiúk 2023.04.28-án a hat csapat közül a negyedik helyet szerezték meg. A harmadik korcsoport pedig 2023.04.05-én a hét induló csapat közül hatodik lett. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Körzeti atlétika verseny

A Ruzsán rendezett körzeti atlétika versenyen iskolánk minden csapata felállhatott a dobogóra. A legfiatalabbak közül, a fiú és lány csapat is a harmadik helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Juhász Benedek, Ördög Marcell, Hollósi Dávid, Pataki Gergő, Deák Ákos, Rappai Levente ,valamint Benák Emma, Kiri Mira, Asbóth Lilla, Klépity Johanna, Masa Ramóna, Makra Kata.

Forráskút Kupa kistérségi matematika verseny

A pandémia miatti pár év szünet után idén újra megrendezték a Forráskút Kupa kistérségi matematika versenyt. Iskolánk rendszeresen részt vesz a versenyen, és sok szép eredménnyel büszkélkedhetünk. Tanulóink az idei évben is kitettek magukért, így összetettben a Domaszéki Általános Iskola csapata a második helyen végzett. A csapat tagjai: Süli Péter és Benák Hanna, Kiss Árpád, Kun-Péter Emma, Faddi Ádám, valamint Horváth Hanna és Nyári Levente. Az 5.